Реклама

Навчальні заклади України організовано розпочали новий навчальний рік

Навчальні заклади України організовано розпочали новий навчальний рік

 

 Навчальні заклади України організовано розпочали новий навчальний рік. Про це під час брифінгу заявив міністр освіти і науки України Іван Вакарчук. 

У 2009/2010 навчальному році зусилля освітян спрямовуватимуться на поліпшення якості освіти, створення умов для забезпечення громадянам рівного доступу до якісної освіти, повідомляє прес-служба Міністерства освіти й науки України. "Всі реформи, які проводить МОН, ґрунтуються на науковому підході. Спочатку ми виявляємо проблему, показуємо її, проговорюємо, параметризуємо, обговорюємо план дій, обов'язково із залученням громадськості, і лише потім з'являється відповідний наказ МОН. Ми очікуємо, що ці зміни стимулюватимуть підвищення якості освіти, створять рівні умови для її здобуття", - сказав Іван Вакарчук. 

1 вересня розпочали роботу 20,4 тис. шкіл, де навчатимуться близько 4,3 млн учнів; за парти сьогодні сіли 388 тис. першокласників; на перший курс університетів за оперативними даними вступили 520 тис. осіб. 

МОН до 1 вересня видало майже всі підручники українською мовою для 9 класів. 

Стовідсотково профінансовано установи та заклади освіти. 

Відповідаючи на запитання журналістів про перспективи ЗНО, міністр сказав: "Всеохопне тестування цього року пройшло на вищому рівні, ніж у попередньому". Щодо питання вступу великої кількості пільговиків Іван Вакарчук наголосив, що цієї проблеми не існує в таких масштабах, як про неї говорять. Це питання того відрізку часу, коли вступники подають документи і визначаються з навчальним закладом. Вирішуючи питання вступу осіб пільгових категорій, міністерство надало додаткові місця тим ВНЗ, які звернулися з таким проханням. Іван Вакарчук повідомив, що МОН наразі працює над питанням врегулювання вступу пільговиків і пообіцяв, що система їхнього зарахування буде вдосконалена.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад