Реклама


Розпочинається впровадження проекту «Сприяння працевлаштуванню випускників інтернатних установ для дітей-сиріт в Україні»

Розпочинається впровадження проекту «Сприяння працевлаштуванню випускників інтернатних установ для дітей-сиріт в Україні»

З вересня 2009 року в Івано-Франківській області розпочинається впровадження проекту «Сприяння працевлаштуванню випускників інтернатних установ для дітей-сиріт в Україні».

Проект «Сприяння працевлаштуванню випускників інтернатних установ для дітей-сиріт в Україні» впроваджується Координатором проектів Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) в Україні спільно з Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту за фінансової підтримки урядів Андори, Ліхтенштейну, Польщі та США.

Метою проекту є допомога в побудові програми розвитку навичок самостійного життя та працевлаштування для дітей-сиріт, випускників професійно-технічних навчальних закладів України. Такі заходи проводяться в рамках діяльності ОБСЄ в Україні з метою запобігання торгівлі людьми, особливо дітьми, котрі перебувають у групі ризику.

2 вересня 2009 року з нагоди початку проекту в Івано-Франківській обласній державній адміністрації відбулася прес-конференція за участю Координатора проектів ОБСЄ в Україні Любомира Копая, заступника директора Департаменту сприяння становленню та розвитку молоді Міністерства України у справах сімї, молоді та спорту Тетяни Іваненко, національного менеджера проектів ОБСЄ в Україні Тетяни Руденко, начальника управління у справах сімї та молоді обласної державної адміністрації Ростислава Заремби, регіонального координатора проекту в Івано-Франківській області, директора обласного молодіжного центру праці Лесі Аронець.

Реалізація цього проекту здійснюється, окрім Івано-Франківської області, в Луганській, Запорізькій, Харківській областях та в м. Києві.


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info