Реклама

Всеукраїнська дитяча спілка «Екологічна варта» святкує 10-ту річницю

Всеукраїнська дитяча спілка «Екологічна варта»  святкує 10-ту річницю

Метою програми,  яка триває з 1 липня 2009 року, є формування досвіду громадянської поведінки молодих лідерів шляхом залучення їх до реальної участі в пропагандистській, природоохоронній роботі, екологічне навчання дітей та молоді, формування активної життєвої позиції, формування екологічної свідомості через пошире6ння інформації про стан навколишнього природного середовища.

Діти із різних регіонів України мали можливість вивчити унікальні природні ландшафти, ознайомитись із реліктами та рослинами, які зустрічаються лише на території  Криму, взяти участь у семінарах та тренінгах «Дім, в якому ти живеш», «Рада усіх істот», «Планування екологічних кампаній», «Лідерські якості та комунікативні зв’язки у колективі», «Моє місце на Землі». Програма побудована таким чином, щоб її учасники мали змогу передати набуті навички та знання своїм одноліткам, навчити інших організовувати природоохоронні заходи.

Всеукраїнська дитяча спілка «Екологічна варта» у 2009 році святкує 10-ту річницю від створення організації. 10 років вартівці із різних регіонів вчаться вирішувати гострі екологічні питання та бути лідерами природоохоронного руху.

Наступні семінари відбудуться 17-19 вересня 2009 року у м. Києві. Під час занять «Школи лідера-еколога» будуть висвітлені такі теми: «Роль громадськості у вирішенні екологічних проблем», «Лідерство у громадських організаціях: проблеми та перспективи», «Молодь та природоохоронна пропагандистська діяльність», «Соціальна компетентність молоді з питань охорони навколишнього природного середовища».

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад