Реклама

Юрій Павленко закликає юних і дорослих громадян України активніше займатися спортом

 Юрій Павленко закликає юних і дорослих громадян України активніше займатися спортом

Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко закликає юних і дорослих громадян України активніше займатися фізичною культурою та спортом, бути прихильниками рухливого, здорового способу життя, що є головною запорукою здоров’я і довголіття. На цьому Юрій Павленко наголосив 5 вересня під час урочистого відкриття «Олімпійського уроку», який відбувся на центральній площі столиці – Майдані Незалежності.

Всеукраїнська спортивно-просвітницька акція «Олімпійський урок» традиційно стартує з головного майдану країни в першу суботу вересня. Головна мета заходу - пропаганда здорового способу життя, пожвавлення інтересу до професійного спорту, залучення до занять фізичною культурою все більшої і більшої кількості людей в Україні. Цього року  «Олімпійський урок» пройшов під гаслом «Стань у ряди олімпійців!»

Свято було організоване Національним олімпійським комітетом України за підтримки Міністерства України у справах сім`ї, молоді та спорту і Київської міської держадміністрації.

Акція зібрала на Майдані Незалежності представників понад 20-ти спортивних федерацій, видатних українських тренерів і спортсменів, серед яких Віталій Борзов, Володимир Волков, Ірина Мерлені, Юрій Білоног, Ельбрус Тедеєв, Іван Богдан, Григорій Крісс, Галина Захарова, Денис Силантьєв, Віктор Цибулинко, Георгій Зантарая та ін.

В урочистому відкритті «Олімпійського уроку» також взяли участь Віце-прем’єр-міністр України Іван Васюник, президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, заступник голови Київської міської державної адміністрації Віталій Журавський, заступники  Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту Мирослав Дутчак та Ростислав Карандєєв.

Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко зазначив, що подібні уроки в рамках проведення Дня фізичної культури і спорту проведуть українські спортсмени і тренери в кожному містечку, в кожному куточку України, а метою уроку є  донести до кожного, що заняття фізкультурою та спортом роблять людину сильною, успішною, вчать перемагати і не зупинятися перед перешкодами, відволікають її від шкідливих звичок, а головне – роблять її здоровою.

«Розуміючи, що і математика, і хімія, і історія – є надзвичайно важливими предметами, ми також закликаємо кожного школяра знаходити час займатися тим видом спорту, який вам до душі. Ми закликаємо вас бути сильними, мужніми і вірити у перемогу», - сказав Юрій Павленко, звертаючись до юної олімпійської зміни.

Під час Уроку вздовж Хрещатика на спеціально облаштованих спортивних майданчиках були проведені для всіх охочих майстер-класи від вихованців дитячо-юнацьких шкіл та їх тренерів, чемпіонів та призерів Олімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи, ветеранів спорту.

Вперше цього року в "Олімпійському уроці" взяли участь представники кінного спорту, які продемонстрували елементи виїздки, триатлоністи показали захоплюючі прийоми з дуатлону (біг та їзда на велосипедах), майстри хокею з шайбою поділилися секретами технічних прийомів гри. Жваве зацікавлення викликали виступи українських майстрів ушу під керівництвом заслуженого тренера України Олега Чуканова. Окрім майстер-класів, на Майдані Незалежності були проведені спортивні вікторини для дітей та конкурси малюнків на спортивну тематику.

Після столиці такі олімпійські уроки будуть проведені в усіх регіонах України.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад