Реклама

Профілактика. Втручання. Реабілітація

Профілактика. Втручання. Реабілітація

Засідання координаційної групи з розробки плану дій "Профілактика. Втручання. Реабілітація" щодо запобігання насильства проти дітей в сім'ї

11 вересня 2009 р в рамках проекту "Впровадження пілотної моделі структурної профілактики насильства щодо дітей" відбудеться чергова зустріч членів координаційної групи.

Завданням роботи координаційної групи є розробка плану дій "Профілактика. Втручання. Реабілітація" з попередження насильства щодо дітей в сім‘ї на локальному рівні.

До складу групи входять спеціалісти організацій, які впроваджують пілотні проекти в районах Києва (Оболонський, Дарницький, Подільський, Святошинський р-ни), та здійснюють діяльність у сфері протидії насильству проти дітей: управління у справах сім‘ї, молоді та спорту, центри соціальних служб, служби у справах дітей, науково-методичні центри управлінь освіти, управління охорони здоров‘я, кримінальна міліція у справах дітей тощо.

Засідання відбудеться за адресою: проспект П.Тичини, 17, Інститут психології та соціальної педагогіки Київського міського педагогічного університету ім. П. Грінченка, ауд. 319. 

Початок: о 10 00.

 

 


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад