Реклама

Медична спільнота наголошує на необхідності проведення імунопрофілактики задля збереження нації

Медична спільнота наголошує на необхідності проведення імунопрофілактики задля збереження нації

Керівники державних та недержавних вищих медичних навчальних закладів України на нараді, що відбулася днями в Національному медичному університеті ім. О.О.Богомольця, підписали звернення до громадськості. В документу, зокрема, зазначається:

 

ЗВЕРНЕННЯ

учасників наради ректорів вищих медичних
навчальних закладів України

 

Учасники наради керівники державних та недержавних вищих медичних навчальних закладів України висловлюють глибоку стурбованість антивакцинальною кампанією, розгорнутою у засобах масової інформації. Вважаємо, що ця ситуація призвела і призводить до масових відмов батьків від щеплення дітей і зриву Календаря профілактичних щеплень.

Під загрозу поставлено життя і здоров’я майбутніх поколінь нашої держави, адже зниження рівня охоплення населення профілактичними щепленнями викличе у найближчий час епідемічні спалахи небезпечних інфекцій.

Альтернативи вакцинації у якості попередження інфекційних хвороб немає! Як доводить міжнародний досвід користь від імунопрофілактики набагато перевершує інші ризики. Саме завдяки вакцинації на нашій планеті були переможені епідемії чуми, поліомієліту, дифтерії та інших небезпечних інфекцій.

Ми закликаємо засоби масової інформації публікувати лише перевірені дані, не збурювати суспільство та не сприяти розгортуванню в країні антивакцинальної кампанії.

Ми просимо і закликаємо батьків не відмовлятись від щеплень і не наражати своїх дітей та родини на ризик важких інфекцій, що несуть непоправну шкоду здоров’ю.

Ми закликаємо усіх медичних працівників, викладачів та науковців, громадські організації, що опікуються здоров’ям нації, проводити у засобах масової інформації та серед населення постійну просвітницьку роботу щодо необхідності проведення імунопрофілактики, як єдиного засобу попередження інфекційних хвороб.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад