Реклама

В МОЗ України відбулася нарадаз питань реалізації інвестиційного проекту щодо будівництва та оснащення сільських амбулаторій та ФАПів

В  МОЗ України відбулася нарадаз питань реалізації інвестиційного проекту щодо будівництва та оснащення сільських амбулаторій та ФАПів

Під головуванням заступника міністра охорони здоров’я України Валерія Бідного відбулася селекторна нарада, присвячена питанням підготовки та опрацювання інвестиційних проектів, які дозволять покращити надання медичної допомоги на селі.

Виступаючи перед представниками управлінь охорони здоров’я та сільських рад різних регіонів Валерій Бідний нагадав, що стан медицини на селі вже давно викликає нарікання як пацієнтів, так і медиків. Тож, спільна зацікавленість профільного міністерства і влади на місцях дозволить динамічно просуватися в напрямку реалізації проекту. Серед проблем, які потребують першочергового вирішення: будівництво та оснащення амбулаторій, ФАПів у селах, покращення умов праці медичним працівникам та вирішення кадрової проблеми на селі.

Особливу увагу на нараді приділили питанням землевідведення під будівництво амбулаторій та ФАПів. В МОЗ України підкреслюють, що інформація з регіонів про вирішення цього питання надходить дуже повільно і лише 15% сільських рад надіслали необхідні відомості.

Учасники наради також відповіли на запитання з регіонів та обговорили наступні питання: терміни виконання інвестиційного проекту, спрощення дозвільних процедур на землевідведення під амбулаторії, ФАПи, перегляд табелю оснащення на підставі вивчення досвіду РФ, європейських колег. Також на селекторній нараді було визначено, що кількість амбулаторій та ФАПів, на які виділятимуться кошти в рамках проекту, буде визначатися пропорційно до кількості пацієнтів в тій чи іншій області.

МОЗ України звернулося до регіональних управлінь охорони здоров’я з проханням в найкоротший термін надати повну інформацію, необхідну для реалізації проекту.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад