Реклама


Затвердили Державну цільову соціальну програму зменшення шкідливого впливу тютюну на здоров’я населення

Затвердили Державну цільову соціальну програму зменшення шкідливого впливу тютюну на здоров’я населення

Уряд затвердив Державну цільову соціальну програму зменшення шкідливого впливу тютюну на здоров’я населення на період до 2012 року. Відповідну постанову ухвалено на засіданні Кабінету Міністрів 3 вересня.

Метою Програми є збереження та зміцнення здоров’я населення, захист від наслідків споживання тютюну і впливу тютюнового диму, мінімізація соціальних, екологічних та економічних наслідків тютюнокуріння шляхом проведення заходів боротьби проти тютюну на національному та місцевому рівнях.

Реалізація програми здійснюватиметься у два етапи. Протягом 2009-2010 років планується здійснити низку заходів, серед яких удосконалення законодавства, зокрема податкового, з урахуванням Рамкової конвенції ВООЗ із боротьби проти тютюну. Окрім того, передбачається розробити програми підготовки та підвищення кваліфікації медичних, фармацевтичних, соціальних та педагогічних працівників, які здійснюють заходи запобігання вживанню тютюнових виробів. Також буде посилена інформаційна кампанія про небезпеку та ризики для здоров’я внаслідок тютюнокуріння.

На другому етапі (2011-2012 роки) передбачається запровадити систему надання допомоги з профілактики, діагностики та лікування залежності від тютюну, а також проводити наукові дослідження щодо запобігання вживанню тютюнових виробів та лікування залежності від тютюну.

Фінансування Програми передбачається здійснювати за рахунок коштів державного та місцевого бюджетів, а також інших джерел на загальну суму близько 6,7 млн. грн. 


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info