Реклама

В Києві відбувся тренінг на тему „Залучення громади до підтримки сімей та дітей”

В Києві відбувся тренінг на тему „Залучення громади до підтримки сімей та дітей”

Нещодавно в Києві в рамках зміцнення потенціалу регіональних тренінгових центрів відбувся тренінг на тему „Залучення громади до підтримки сімей та дітей”. До участі були запрошені тренери регіональних тренінгових центрів пілотних регіонів.

Протягом трьох днів учасники вивчали та жваво обговорювали різноманітні аспекти активізації громади в сфері підтримки сімей та дітей. Були визначені найбільш актуальні потреби дітей та сімей, партнери в громаді, механізми співробітництва між партнерами, технології розробки та моніторингу плану дій, спрямованого на реалізацію конкретної громадської ініціативи.

Під час тренінгу стало зрозуміло, що хоча сама ідея залучення громади або громадська діяльність і не є абсолютно новою для України, але традиційно вона носила інший, директивний характер. Така робота існувала та активно розвивалася за часів Радянського Союзу і базувалася не на потребах кожної окремої громади, а на планах роботи, затверджених колишнім адміністративним апаратом.

Учасники тренінгу дуже високо оцінили роботу міжнародної команди тренерів,  які не тільки представили модель залучення громади до вирішення проблем уразливих сімей та дітей, але й запропонували учасникам нові вправи, які можливо використовувати у тренерській діяльності незалежно від теми тренінгу.

Після закінчення тренінгу ще залишився ряд відкритих питань щодо поєднання найкращих міжнародних практик роботи з громадою та їх адаптації до українських реалій, але ні в кого не залишилося сумнівів щодо доцільності та нагальності цієї роботи.

В рамках Програми „Родина для дитинитриває робота над посібником для тренерівЗалучення громади до підтримки сімей та дітей”. Презентація друкованої версії запланована на осінь цього року.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад