Реклама

Імунізація життєво важлива для кожної дитини - наполягають учасникі Міжнародного та ІХ Українського конгресу дитячих неврологів

Імунізація життєво важлива для кожної дитини - наполягають учасникі Міжнародного та ІХ Українського конгресу дитячих неврологів

 

Звернення учасників Міжнародного та ІХ Українського конгресу дитячих неврологів, Виконавчого Комітету Міжнародної асоціації дитячих неврологів

 

Учасники Міжнародного та IХ Українського конгресу дитячих неврологів, Виконавчого комітету міжнародної асоціації дитячих неврологів висловлюють глибоку стурбованість негативним відношенням до імунізації деяких лікарів та антивакцинальною кампанією, розгорнутою у засобах масової інформації України. Ця ситуація призвела і призводить до масових відмов батьків від щеплення дітей і зриву Календаря профілактичних щеплень.

Впевнені, що забезпечити контроль над інфекційними хворобами можливо лише шляхом вакцинації з достатнім охопленням щепленнями відповідного контингенту.

Вважаємо необхідним застосовувати сучасні (антицелюлярні) вакцини, безпечність та ефективність яких ґрунтується на принципах доказової медицини та підтверджено міжнародним досвідом.

Щорічно вакцинація рятує життя 3 млн. дітей у світі. При використанні нових вакцин, які планується впровадити в найближчі 5-15 років, буде можливо запобігти загибелі 8 млн. дітей щорічно.

Кількість інфекцій, проти яких вдається розробити вакцини, постійно зростає. Використання сучасних вакцин має дуже невеликий ризик можливих ускладнень, але при цьому приносить значні вигоди як окремій людині, так і суспільству в цілому. Витрати на вакцинацію, в залежності від виду інфекції, приблизно в 10 разів менше ніж витрати на лікування.

Масові спалахи хвороб, які легко розповсюджуються, як і раніше трапляються в Європейському регіоні та світі, що становить значний ризик для не щеплених дітей та лягає тяжким економічним тягарем на національні системи охорони здоров’я.

В деяких країнах захворюваність інфекційними хворобами на сьогодні низька і у населення виникає питання про доцільність та небезпечність імунізації взагалі.

Іноді це використовується для формування недовіри до вакцинації, а в результаті страждає впевненість батьків в необхідності імунізації. Це ставить під загрозу життя і здоров’я майбутніх поколінь, адже зниження рівня охоплення населення профілактичними щепленнями викличе у найближчий час епідемічні спалахи небезпечних інфекцій.

Від прийнятих сьогодні рішень щодо забезпечення охоплення імунізацією дітей згідно з календарем щеплень залежить майбутнє здоров’я нації. Це питання безпеки країни.

Імунізація життєво важлива для кожної дитини.

Кожній дитині необхідно забезпечити рівні можливості бути здоровою.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад