Реклама

Чим підняти імунітет

Чим підняти імунітет

Осіння прохолода завжди приносить з собою простудні захворювання. Багатьом мамам знайома ситуація, коли їх малюки постійно хворіють, в результаті, тижнями пропускають заняття в школі або дитсадку. Одна застуда змінює іншу, і світ мами все більше наповнюється турботами і труднощами.
Хворіють всі, як діти, так і дорослі. Насправді, основна проблема полягає не в тому, хворіємо ми, чи ні. Важливіше інше, як хворіти – наскільки часто, з ускладненнями чи без, тощо.

Регулярні довготривалі захворювання, викликані вірусом грипу чи іншим гострими респіраторними вірусними інфекціями, свідчать про ослаблений імунітет.

У дитини, яка часто хворіє і пропускає школу або дитсадок, можуть з’явитися певні комплекси, наприклад, відчуття невпевненості в собі. Адже часті хвороби заважають дитині вести повноцінний для свого віку спосіб життя. Голосно сказано, але факт. Малюк може почати замикатися в собі у компанії ровесників або бути постійно роздратованим, тощо.

Реклама капель Имунал

Батькам варто взяти до уваги можливі наслідки ослабленого імунітету дитини, і бути зацікавленими максимально попередити це явище.

Кожна мама має подбати, щоб в домашній аптечці був засіб, який допоможе побороти недуги, відновити сили після грипу та уникнути ускладнень. Важливо, щоб це був натуральний препарат рослинного походження, наприклад, як Іммунал. Він створений на основі свіжовижатого соку ехінацеї пурпурної..

Як відомо, ехінацея підвищує активність захисних факторів організму, пригнічує розмноження мікроорганізмів і сприяє їх знищенню. Іммунал має противірусну та протизапальну дії, Ваша дитина  може приймати його як для профілактики, так і в період хвороби, для полегшення перебігу захворювання, та швидшого одужання. Крім того, доведено еффективність ехінацеї стосовно вірусу герпеса.

Іммунал допоможе захистити імунітет Вашої дитини, щоб хвороби не стояли на заваді її безтурботного дитинства.

ПЕРЕД ЗАСТОСУВАННЯМ ПРОКОНСУЛЬТУЙТЕСЬ З ЛІКАРЕМ ТА ОБОВ ЯЗКОВО ОЗНАЙОМТЕСЬ З ІНСТРУКЦІЄЮ


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад