Реклама

У Києві буде створено Центр захисту безпритульних дітей "Діти вулиці"

У Києві буде створено Центр захисту безпритульних дітей

Про це заявив у понеділок міністр України у справах сім'ї, молоді та спорту Юрій ПАВЛЕНКО в ході зустрічі з послом Німеччини Дітмаром ШТЮДЕМАННОМ, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Проект буде реалізовано за підтримки Київського міського центру соціальних служб для молоді та німецько-польсько-українського союзу Східної Європи в Україні.

Під час зустрічі представники німецької сторони відзначили, що подібні центри існують у всьому світі, мають хороший досвід, а також такі проекти є хорошим прикладом. За словами представників німецької делегації, центри є селищами, де проживають соціальні сім'ї, куди потрапляють безпритульні діти.

Планується, що такий центр прийматиме близько 80-ти дітей. ПАВЛЕНКО завірив посла Німеччини в Україні в підтримці проекту зі створення Центру, а також пообіцяв сприяти швидкій реалізації цього проекту. У зв'язку з цим сторони створили експертну групу, до складу якої увійшли фахівці Міністерства у справах молоді та спорту. Фахівці міністерства забезпечуватимуть правовий супровід даного проекту і допомагатимуть у вирішенні необхідних питань.

Перше засідання експертної групи відбудеться сьогодні, 24 січня.

http://www.kievpress.info


Последние новости
Чтоб получать все публикации с сайта «UAUA.info» в Facebook — нажмите «Нравится»
UAUA.INFO - портал для родителей

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info