Реклама


44% дітей, усиновлених іноземцями, на момент усиновлення були старші 7 років

 44% дітей, усиновлених іноземцями, на момент усиновлення були старші 7 років

Як повідомила заступник міністра у справах сім’ї, молоді та спорту Тетяна Кондратюк, у 2008 році в Україні усиновлено 2066 дітей. У 2009 станом на 1 вересня – 1528 дітей.

«Сьогодні понад 32 тисячі дітей в Україні мають право на усиновлення, 95% з них – це діти віком понад 10 років», – розповіла Тетяна Кондратюк. За її словами нині близько 1500 українських сімей перебувають у стані оформлення документів на усиновлення.

«Україна надає перевагу національному всиновленню, коли українських дітей всиновлюють громадяни України. Своїх батьків знаходять переважно немовлята або діти до 5-ти років. Із старшими дещо складніше. Тому іноземці всиновлюють переважно старших дітей. 44% дітей, усиновлених іноземцями, на момент усиновлення були старші 7 років, більшість дітей, які були усиновлені іноземцями у більш молодшому віці, мають невиліковні хвороби або усиновлені однією сім’єю разом із старшими братами і сестрами», – зазначила заступник міністра.

Вона нагадала, що 30 вересня в Україні відзначатиметься національний день усиновлення. «Це свято батьків і дітей, соціальних працівників та усіх причетних до цієї благородної справи. Це свято держави Україна, яка поступово втілює на практиці гасло «Чужих дітей не буває» – сказала Тетяна Кондратюк.

 


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info