Реклама

Синод УГКЦ затвердив програму протидії абортам

Синод УГКЦ затвердив програму протидії абортам

13–14 вересня у Львові відбулася 46 сесія Синоду єпископів Києво-Галицького верховного архиєпископства УГКЦ. У сесійних засіданнях взяли участь 15 членів митрополичого Синоду. 

Першочергово було розглянуто актуальні питання розвитку інформаційної діяльності УГКЦ в Україні; проаналізовано документ «Пастирські та літургійні вказівки до Чину похорону»; затверджено зміни та доповнення до Положення про єпархіальну Катехитичну комісію та прийнято рішення для належного опрацювання Правильника протопресвітера УГКЦ.

Значну увагу синодальні отці приділити розглядові проекту програми протидії абортам в Україні, яку підготувала між’єпархіальна комісія охорони здоров’я УГКЦ. Програму було затверджено та вирішено створити для її реалізації координаційну раду.

Крім того, було заслухано звіти про діяльність комісії у справах сім’ї, комісії кадрового забезпечення та комісії з питань реституції церковної власності.

У складі блоку економічних питань було ще раз розглянуто проект положення фонду «Андріїв гріш», заслухано звіти про становлення Патріаршого паломницького бюро УГКЦ та про діяльність Патріаршої економічної ради УГКЦ.

Митрополичий Синод розмірковував над проблематикою т.зв. «угрупування Догнала» і вирішив видати відповідну інформативну брошуру для кращого інформування наших вірних про них та ситуацію, що склалася внаслідок їхньої деструктивної діяльності.

Наступну сесію Митрополичого Синоду було вирішено провести у жовтні 2009 року


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад