Реклама

В Києві проведено навчальний семінар-тренінг для спеціалістів служб у справах дітей

В Києві проведено навчальний семінар-тренінг для спеціалістів служб у справах дітей

З 7 по 13 вересня 2009 року в Києві проведено навчальний семінар-тренінг для спеціалістів служб у справах дітей, притулку для дітей та центру соціально-психологічної реабілітації міста Чернігова та Чернігівської області.

Тренінг проводився відповідно до Договору про співпрацю, укладеного між Державним департаментом з усиновлення та захисту прав дитини Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту та Представництвом організації HealthRight International (Право на здоров’я) в Україні за програмою підвищення кваліфікації, розробленою у рамках проекту «Посилення кадрового потенціалу спеціалістів щодо надання комплексної допомоги дітям вулиці та їх родинам».

Даний захід присвячено апробації створеної в рамках проекту програми.

У програмі навчання розглядалися питання роботи працівників служб у справах дітей, притулків для дітей та центрів соціально-психологічної реабілітації дітей з бездоглядними та безпритульними дітьми, зокрема, в закладах соціального захисту, а також подальшого влаштування дітей до сімейних форм виховання.

Навчання провели спеціалісти Державного департаменту з усиновлення та захисту прав дитини, Державного інституту розвитку сім’ї та молоді, науковці, які мають практичний досвід роботи в цій сфері.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад