Реклама

Продовжується реалізація проекту "Сприяння працевлаштуванню випускників інтернатних установ для дітей-сиріт в Україні"

Продовжується реалізація проекту

Продовжується реалізація проекту "Сприяння працевлаштуванню випускників інтернатних установ для дітей-сиріт в Україні", який здійснюється Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту спільно з Координатором проектів ОБСЄ в Україні.

Загальна мета проекту – шляхом підвищення рівня обізнаності всіх зацікавлених сторін та залучення підтримки з боку приватного сектору створити дієву систему протидії торгівлі людьми. Очікується, що це допоможе створити економічні можливості для вразливих, соціально незахищених груп молоді, які мають ризик стати жертвами торгівлі людьми.

Зокрема, проект сприятиме:

-         підвищенню рівня обізнаності та посиленню інституційної спроможності державних та неурядових установ для надання цільової підтримки особам із числа дітей-сиріт, які закінчують навчання у професійно-технічних навчальних закладах, з метою поліпшення їхньої соціальної адаптації та економічних можливостей;

-         залученню приватного сектору до реалізації програм, спрямованих на поліпшення економічних можливостей молоді з уразливих категорій шляхом поширення соціальної відповідальності бізнесу;

-         забезпеченню співпраці державних і громадських організацій та приватного сектору з метою створення умов для працевлаштування та соціальної підтримки молоді з уразливих груп.

 

В рамках реалізації цього проекту з 3 по 16 вересня 2009 року було проведено серію тренінгів для працівників соціальних служб та служб працевлаштування в Івано-Франківській, Луганській, Запорізькій, Харківській областях України та м. Києві. Зокрема, участь в них взяли працівники Молодіжних центрів праці, Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, соціальні педагоги та психологи професійно-технічних навчальних закладів.

В результаті реалізації цього проекту в кожному з проектних регіонів створені команди тренерів з питань підготовки дітей-сиріт, випускників професійно-технічних навчальних закладів до трудової діяльності та самостійного життя, а також підвищення їхньої мотивації до легального працевлаштування на місцевому ринку праці.

За тематикою тренінги охоплювали широке коло питань. Зокрема:

           

1. "Протидія торгівлі людьми".

2. "Працевлаштування":

- "Загальна характеристика місцевого молодіжного ринку праці";

- "Основні норми трудового законодавства, які регламентують виробничу практику та працевлаштування";

- "Кроки до успіху та професійного зростання";

- "Як закріпитися на робочому місці";

3. "Соціальна адаптація":

- "Самостійне життя – випробування на міцність";

- "Закони та особливості домашньої економіки".

 

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад