Реклама

Створення державою сприятливих умов щодо виховання та розвитку дітей позитивно впливає на збільшення кількості багатодітних родин в Україні

Створення державою сприятливих умов щодо виховання та розвитку дітей позитивно впливає на збільшення кількості багатодітних родин в Україні

Заступник Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту Тетяна Кондратюк вважає, що створення державою сприятливих умов щодо виховання та розвитку дітей позитивно впливає на збільшення кількості багатодітних родин в Україні.

Про це Тетяна Кондратюк сказала в коментарі журналістам 21 вересня 2009 року. Зокрема, вона нагадала про виплату одноразової допомоги при народженні малюка, яка, попри традиційну світову практику, в Україні збільшена при народженні другої і третьої дитини (на 2-у – 25 000, на 3-ю – 50 000 грн), про виплату одноразової допомоги матерям-героїням (6690 грн. у 2009 році) та допомогу і пільги багатодітним родинам тощо. 

Заступник Міністра зазначила, що ще одним важливим чинником  збільшення народжуваності в Україні є зростаюче усвідомлення українськими громадянами народження і виховання дитини як однієї з найвищих цінностей і місій родини. Тетяна Кондратюк додала, що на рішення батьків стосовно кількості дітей в сім’ї, окрім вище зазначеного, впливають і міра любові до дітей, і матеріальний стан сімей, і рівень відповідальності батьків перед дітьми, і сімейні традиції тощо. Заступник Міністра також зауважила, що з розширенням можливостей планування народження дітей багатодітність стає свідомим вибором подружжя.

Тетяна Кондратюк нагадала, що тільки протягом цього року державними органами  було підготовлено 10 тис. 600 подань  на присвоєння почесного звання «Матері-героїні», понад 2 тис. жінок таке звання вже присвоєно в цьому році.

Сьогодні в Україні нараховується близько 18 тис. багатодітних сімей, в яких виховується близько 70 тис. дітей. 

Серед сімей з дітьми в Україні 71% - однодітні; 25% - дводітні; 4% - мають у своєму складі трьох і більше дітей.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад