Реклама


У Києві діти пільгових категорій отримають можливість безкоштовної дельфінотерапії

У Києві діти пільгових категорій отримають можливість безкоштовної дельфінотерапії

Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту спільно з адміністрацією мобільного дельфінарію «НЕМО», який працює на Державному підприємстві "Льодовий стадіон" (м.Київ), узгоджують можливість безкоштовного відвідування дельфінарію дітьми пільгових категорій, зокрема дітьми з особливими потребами, дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування.

Про це 19 вересня 2009 року під час презентації мобільного дельфінарію на Державному підприємстві "Льодовий стадіон" повідомила журналістам заступник Міністра  України у справах сім'ї, молоді та спорту Тетяна Кондратюк.

Заступник Міністра зазначила, що на урочисте відкриття дельфінарію на запрошення Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту і адміністрації дельфінарію вже завітали вихованці спеціалізованого закладу для дітей з діагнозом “ранній дитячий аутизм” (РДА) "Школа-життя" з Дніпровського району столиці та хлопчики і дівчатка дитячого будинку з Київщини, яким опікується Всеукраїнський благодійний фонд «Зоряна мрія».

Тетяна Кондратюк подякувала керівництву закладу за розуміння і підтримку ініціативи Міністерства надати дітям пільгових категорій право безкоштовного відвідування дельфінарію, де вони зможуть не тільки отримати задоволення від видовища, але й пройти оздоровчі безмедикаментозні сеанси дельфінотерапії. Такі сеанси є особливо ефективними при реабілітації дітей з функціональними обмеженнями.

В адміністрації дельфінарію повідомили, що сеанси дельфінотерапії розпочнуться з 1 листопада цього року. Проводитимуться вони під керівництвом завідувача кафедрою дитячої психіатрії Національної Медичної Академії, професора, доктора медичних наук А.П.Чуприкова, який має практичний і теоретичний досвід організації дельфінотерапії, що вже продемонструвала високі результати в Одеському дельфінарії «Немо».


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info