Реклама


«Біола – Ігри Чемпіонів» - це унікальний шкільний проект

«Біола – Ігри Чемпіонів» - це унікальний шкільний проект

24 вересня 2009 року у конференц-залі Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту відбудеться прес-конференція на тему старту нового осіннього етапу шкільних змагань «Біола - Ігри Чемпіонів».

У прес-конференції візьмуть участь Міністр України у справах сім`ї, молоді та спорту Юрій Павленко, Голова Комітету з фізичного виховання Міністерства освіти та науки України В’ячеслав Гамов, Віце-президент Асоціації атлетів «Клуб «Біола», призер Олімпійських Ігор з метання молоту Олександр Крикун,  олімпійський чемпіон зі штовхання ядра Юрій Білоног.

 «Біола – Ігри Чемпіонів» - це унікальний шкільний проект, заснований у 2007 році ТМ «Біола», Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерством освіти та науки України та Асоціацією атлетів «Клуб «Біола».

За три роки існування проекту «Біола – Ігри Чемпіонів» в змаганнях взяло участь близько 5 мільйонів школярів з різних куточків України.

Під час прес-конференції буде оприлюднена інформація про щорічний обласний чемпіонат, який традиційно щовесни проходить в усіх областях України, а також про нову традицію Всеукраїнського шкільного руху – розіграш міських кубків.

 


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info