Реклама

Пройшов VIII Відкритий фестиваль дитячих та молодіжних засобів масової інформації України "Тисни на RECord – 2009".

Пройшов VIII Відкритий фестиваль дитячих та молодіжних засобів масової інформації України

Минулого тижня в місті Святогорськ Донецької області пройшов VIII Відкритий фестиваль дитячих та молодіжних засобів масової інформації України "Тисни на RECord – 2009".

Захід був організований комунальним позашкільним навчальним закладом "Донецький обласний дитячо-молодіжний центр" за підтримки управління у справах сім'ї і молоді Донецької облдержадміністрації, управління освіти і науки Донецької облдержадміністрації, Національної спілки журналістів України, Асоціації молодіжної преси України, Федерації дитячих (піонерських) організацій Донецької області.

Цьогорічний фестиваль пройшов у рамках реалізації Указу Президента України від 3 липня 2008року "Про проведення у 2009 році в Україні Року молоді" та мав на меті сприяти розвитку молодіжного інформаційного простору, зміцненню дружби і співпраці між редакціями дитячих і молодіжних засобів масової інформації.

Популярність цього творчого молодіжного форуму зростає з року в рік. У 2009 році у фестивалі взяли участь понад 100 представників дитячих і молодіжних засобів масової інформації з 20 міст і сіл України, а також Російської Федерації. Всього 32 команди.

У рамках фестивалю "Тисни на RECord – 2009" пройшли обговорення конкурсних робіт учасників, бліц-конкурс, виставки робіт в номінаціях "Преса" і "Фото", зустрічі з цікавими людьми.

Також у рамках фестивалю відбулися майстер-класи і творчі майстерні, які провели викладачі вищих навчальних закладів, практикуючі фахівці: Сергій Чорних, заступник голови правління, заступник головного редактора ЗАТ "Газета "Донбасс", Ірина Черніченко, редактор Донецької обласної державної телерадіокомпанії, старший викладач кафедри журналістики Донецького національного університету, Марина Сімонова, кореспондент ЗАТ "Газета "Донбасс", Павло Лазовік, журналіст Національної державної телерадіокомпанії Республіки Білорусь (м. Мінськ);  Володимир Семьонов, директор Мєндєлєєвського будинку дитячої творчості, член союзу фотохудожників Росії (Московська область.).

Конкурси проходили у номінаціях - «Друковані ЗМІ», «Телебачення», «Радіо», «Фото».

За підсумками фестивалю журі визначило переможців:

-         Гран-прі – газета «Двічі два», м. Артемовськ Донецької області;

-         друковані ЗМІ – газета «Академія», м. Краматорськ Донецької області (I місце);

-         телебачення – телестудія шахтарського кінотехнікуму, м. Шахтарськ Донецької області (I місце);

-         радіо – творче об'єднання «Джерело», с. Нижньогірське АР Крим (I місце);

-         фото – редакція газети «Бриз», м. Саки, АР Крим (I місце).

Переможці були нагороджені дипломами, грошовими преміями і цінними призами.

 


Последние новости
Чтоб получать все публикации с сайта «UAUA.info» в Facebook — нажмите «Нравится»
UAUA.INFO - портал для родителей

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад