Реклама

Українська дитяча програма вперше стала фіналістом міжнародного конкурсу ЮНІСЕФ, присвяченого дню дитячого телерадіомовлення

Українська дитяча програма вперше стала фіналістом міжнародного конкурсу ЮНІСЕФ, присвяченого дню дитячого телерадіомовлення

За результатами регіональних відбіркових турів міжнародного конкурсу Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), присвяченого  міжнародному дню дитячого телерадіомовлення, українська дитяча програма вперше потрапила до фіналу конкурсу.  Фіналістом та лауреатом регіонального туру конкурсу стала програма «Великі секрети» дніпропетровської студії «Разом».

Цього року конкурс проходить під гаслом гасло «Єднаймося заради дітей: налаштовуйся на дитячу хвилю». Участь в ньому приймають понад сто країн світу.

За головний приз українська студія буде змагатися з представниками таких країн як Бангладеш, Бразилія, Німеччина, Гана, Індія, Кенія, Малайзія, Південна Африка, Сурінам, Того. Переможця фіналу Міжнародного конкурсу буде оголошено 10 листопада на урочистій вечері в Нью-Йорку.

«Ми дуже вражені участю мовників у Міжнародному дні дитячого телерадіомовлення» - сказав Стівен Кесседі, Голова департаменту у справах мовлення, інтернет та фото, ЮНІСЕФ Нью-Йорк. «Нас надихає різноманітність та творчий підхід телекомпаній до висвітлення місії ЮНІСЕФ, що полягає у залученні дітей до медіа процесу» - додав пан Кесседі.  

Конкурс дитячого телерадіомовлення відзначає представників різних країн за визначний внесок у розвиток дитячого телерадіомовлення. Проводиться за ініціативою Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) з __ року з метою надати дітям можливість висловитись про свої проблеми, сподівання та мрії, поділитися інформацією із своїми однолітками.

Регіональний етап конкурсу пройшов у червні - серпні цього року та конкурсантів оцінювали команди мовників, теле та радіо експерти, а також спеціалісти із комунікацій. Судді оцінювали зміст, виконання та участь молоді.

Міжнародний день дитячого телерадіомовлення відзначається телерадіомовниками всього світу з 1991 року. Проходить у першу неділю березня. Оснований з  метою заохочення мовників усього світу підіймати обізнаність щодо проблем дітей. У цей день молоді люди пишуть, розповідають, виробляють та представляють програми за допомогою яких вони діляться з широким загалом своїми думками та проблемами. Наступний День дитячого телерадіомовлення відбудеться 7 березня 2010 року та його темою буде «Всі діти Всі права».


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад