Реклама

Педагоги Запоріжжя отримали санітарно – освітню літературу, газети та відеофільми з питань здорового способу життя

Педагоги Запоріжжя отримали санітарно – освітню літературу, газети та відеофільми з питань здорового способу життя

Днями в актовій залі Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти управління охорони здоров’я облдержадміністрації разом з управлінням науки і освіти облдержадміністрації на виконання спільного наказу від 09.09.09 № 457/376 “Про удосконалення профілактичної роботи з питань здорового способу життя серед учнівської молоді” відбувся спільний семінар-практикум для спеціалістів, методистів районних (міських) відділів, управлінь освіти; керівників методичних об’єднань з предметів “Основ безпеки життєдіяльності”, “Основ здоров’я”.

Мета заходу - спільними зусиллями фахівців охорони здоров'я і освіти та за активної роботи з батьками, формувати серед дітей потребу у здоровому способі життя.

Головний лікар обласного центру здоров’я Олександр Башлай в доповіді наголосив, що на сьогодні основним напрямком роботи є пропаганда здорового способу життя і профілактика захворювань, перш за все, серед дітей і молоді, шляхом співпраці зі ЗМІ, громадськими і ін. організаціями, управліннями облдержадміністрації з метою проведення спільної санітарно-просвітницької роботи. Головне завдання - скоординувати роботу медиків і педагогів для проведення сумісних пропагандистських акцій, бесід, лекцій та уроків з метою збереження та зміцнення здоров’я дітей.

Педагоги отримали санітарно – освітню літературу, газети та відеофільми з питань здорового способу життя, що за підтримки управління охорони здоров'я облдержадміністрації випускаються обласним центром здоров’я.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад