Реклама

Інституту Травматології та ортопедії АМН України - 90 років!

Інституту Травматології та ортопедії АМН України - 90 років!

Міністр охорони здоров'я України Василь Князевич привітав із 90-річчям від дня заснування ДУ "Інститут Травматології та ортопедії АМН України"

У вітальному слові, зокрема, зазначається: "В Інституті було розроблено низку пріоритетних наукових проблем, які мають велике значення для розвитку травматології та ортопедії.

В Інституті працює і розвивається науково-практична школа видатних вчених: К.М.Климов, Є.Т.Скляренко, О.Е.Міхневич, Г.В.Гайко та інших. Сотні докторів і кандидатів наук, лікарів-травматологів отримали в стінах Інституту путівку в науку і практику.

Клінічні і наукові структурні підрозділи Інституту є базою підготовки клінічних ординаторів, аспірантів та практичних лікарів з України, близького та далекого зарубіжжя.

Вам вдячні тисячі хворих, яким Ви дарували здоров'я і життя, що є найвищою оцінкою Вашої плідної праці. Підтвердження такого високого авторитету не тільки в Україні, а й за її межами є допомога хворим із зарубіжних країн.

Упевнений, що наукова і практична діяльність Інституту сприятиме покращенню медичної допомоги населенню, дозволить знизити показники травматизму та інвалідності".

Василь Князевич побажав колективу Інституту міцного здоров'я, благополуччя, нових творчих здобутків на благо охорони здоров'я народу України.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад