Реклама

Організатори змагань «Біола - Ігри чемпіонів» сподіваються залучити до участі в іграх учнів з усіх шкіл України

Організатори змагань «Біола - Ігри чемпіонів» сподіваються залучити до участі в іграх учнів з усіх шкіл України

Організатори Всеукраїнських шкільних змагань «Біола - Ігри чемпіонів» сподіваються залучити до участі в іграх учнів з усіх шкіл України. На цьому наголосив під час прес-конференції 24 вересня 2009 року Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко.

Прес-конференція проводилася  з нагоди проведення нового етапу змагань «Біола - Ігри чемпіонів» – розіграшу міських кубків.

Міністр зазначив, що Ігри чемпіонів  вже  стали традиційним шкільним турніром, який щороку залучає все більше й більше учасників.  Їх кількість, за словами Юрія Павленка,  зросла у п'ять разів порівняно з першими іграми.

 «Ігри чемпіонів крокують Україною. Окрім щорічного чемпіонату, в якому традиційно навесні беруть участь шкільні команди з усіх областей України, цієї осені стартує новий етап - розіграш міських кубків. Ми прагнемо, щоб учасниками Ігор чемпіонів стали якнайбільше школярів,  щоб вони поборолися за звання найсильніших, долучилися до занять фізичною культурою та спортом», - сказав Юрій Павленко.

Ігри започатковані Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерством освіти та науки України, торговою маркою  «Біола» спільно з Асоціацією атлетів «Клуб «Біола» три роки тому. Цього року  Всеукраїнські учнівські змагання підтримав Президент України Віктор Ющенко. До організаторів приєдналися Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Національний олімпійський комітет України.

За словами голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіта і науки України В’ячеслава Гамова,  «Біола - Ігри чемпіонів» здобули велику популярність у школярів через цікаву форму змагань та активну підтримку партнерів, які дбають про подарунки для учасників. Серед партнерів змагань - «ЮніорБанк», «ІнтерАтлетика» та «Гала Радіо».

Про особливості проведення нового осіннього етапу змагань «Біола – Ігри чемпіонів» розповів віце-президент Асоціації атлетів «Клуб «Біола», призер Олімпійських ігор з метання молота Олександр Крикун. Як він повідомив, розіграш кубків триватиме з 28 вересня по 16 жовтня 2009 року у 10 містах України: Луганську (28 вересня), Макіївці (29 вересня), Дніпропетровську (1 жовтня), Запоріжжі (2 жовтня), Севастополі (5 жовтня), Херсоні (7 жовтня), Миколаєві (8 жовтня), Черкасах (12 жовтня), Хмельницькому (14 жовтня) та Чернігові (16 жовтня).

За звання володаря кубка міста змагатимуться найсильніші шкільні команди, а їх суперниками стануть переможці весняних відбіркових турів третього чемпіонату Всеукраїнського шкільного руху «Біола - Ігри чемпіонів».

Наставником учасників заходів, окрім Олександра Крикуна,  буде  олімпійський чемпіон зі штовхання ядра Юрій Білоног.

«Протягом трьох попередніх років проведення Ігор чемпіонів школярів активно підтримували багато олімпійських чемпіонів, призерів та переможців міжнародних змагань, які власним прикладом заохочують дітей до здорового способу життя. Я переконаний, що і цього року українські спортсмени  будуть виховувати у дітей найкращі риси: благородство, віру в перемогу, цілеспрямованість, вчитимуть приймати поразку з вірою у наступну перемогу. Дякую всім партнерам, які сформували прекрасну команду, що працює на здорову, сильну, успішну українську націю », - наголосив Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту.

Довідка:

У цьогорічних змаганнях «Біола - Ігри чемпіонів», які проводилися у січні-травні, взяли участь понад 2 мільйони школярів.

 Програма змагань побудована у формі захоплюючої гри. Вона ретельно розроблена фахівцями, спортсменами та педагогами. Щоб заохотити дітей до цікавого світу спорту, створено особливі спортивні знаряддя для проведення спеціальних цікавих конкурсів, спрямованих на зміцнення командного духу та розвиток фізичних якостей. 


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад