Реклама

Щодо вдосконалення існуючих механізмів, які б обмежили можливості рекламувати та споживати у публічних місцях алкоголь, пиво та тютюн

Щодо вдосконалення існуючих механізмів, які б обмежили можливості рекламувати та споживати у публічних місцях алкоголь, пиво та тютюн

24 вересня, у приміщенні інформаційного агентства "Інтерфакс", відбулося засідання круглого столу "Обережно-пиво! – тверезий погляд!"

Захід було організовано Національною експертною комісією України з питань захисту суспільної моралі, за участю народних депутатів України, представників органів державної влади, провідних науковців, представників громадськості, міжнародних експертів, науково-дослідних установ, рекламних агенцій.

В ході дискусії учасники обговорили широке коло питань. Зокрема:

-          вплив реклами на поведінку та формування ціннісних орієнтацій молоді в Україні;

-          стан молодіжного пивного алкоголізму в Україні;

-          спільні дії Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі та учасників круглого столу щодо формування здорового способу життя серед молоді;

-          зміни до проекту закону "Про захист суспільної моралі", підготовлені Національною експертною комісією України з питань захисту суспільної моралі.

 У засіданні круглого столу взяв участь заступник Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту Іван Крулько. У своєму виступі він повідомив учасників, що Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту займає активну позицію щодо посилення контролю за продажем алкогольних та тютюнових виробів. Зокрема, розроблено проект Закону України „Про внесення змін до деяких законів України”, яким передбачається внесення до переліку нових місць, в яких буде заборонено продавати та вживати зазначену продукцію.

Разом з тим Іван Крулько наголосив, що справжнім важелем, якій здатен змінити рівновагу на користь здорового способу життя та обмеження реклами пива і тютюну, може стати лише об’єднання зусиль владних структур та громадськості через створення та реалізацію єдиної політики у цьому питанні.

"І парламентарі, і виконавча влада мають визначатись: що для держави важливіше – здоров’я нації чи "інтереси галузі". Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту вже визначило своїм пріоритетом здоров’я нації", - зазначив Іван Крулько.     

Під час роботи круглого столу також було обговорено текст Відкритого звернення до Президента України, Верховної Ради України щодо вдосконалення існуючих та розробки нових механізмів, які б обмежили можливості рекламувати споживання алкоголю, пива та тютюну, заборонити у публічних місцях, особливо на території дитячих майданчиків, освітніх, культурних закладів, вживання алкогольних напоїв, а також пива і слабоалкогольних напоїв.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад