Реклама

Семінар-тренінги „За збереження родини”, 10 жовтня в м. Чернігові

Семінар-тренінги „За збереження родини”, 10 жовтня в м. Чернігові

10 жовтня в м. Чернігові Народно-демократична ліга молоді, за підтримки Чернігівського мі-ського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, запрошує молоді родини відвідати семінар-тренінги „За збереження родини”.

Головна мета семінару: зміцнення інституту сім'ї шляхом формування у молодих родин успішних моделей сімейного життя та міжособистісних відносин, що ґрунтуються на діалозі, взаєморозумінні та повазі один до одного.

Учасники відмічають, що ці семінари допомагають віднайти причини сварок, які виникають у подружньому житті, зрозуміти один одного - і тому такі семінари треба проводити частіше і для більшої кількості сімейних пар.
Тренером виступить львівянин Адріан Буковинський - президент Всеукраїнського благодійного фонду "Сімя", відповідальний за приготування молоді і наречених до подружнього життя при Головному управлінні у справах сімї, молоді Київської міської державної адміністрації.


тел. (063)267-44-90 , respublika.cn@gmail.com
Семінар-тренінг відбудеться в приміщенні Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: м. Чернігів, вул. Воровського, буд. 24/а. Початок семінару о 11.00 год.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад