Реклама

У Чернівцях відкриють школу трудової терапії

У Чернівцях відкриють школу трудової терапії

Чернівецька міська рада спільно з міжнародним релігійним фондом "Аквілла" створюють школу трудової терапії для реабілітації дітей з особливими потребами. Про це повідомили у прес-центрі міської ради.

Для реалізації цього оздоровчого проекту міська рада знайшла приміщення та виділила 50 тисяч гривень. Керівник міжнародного релігійного фонду "Аквілла" Джеррі Текстон під час зустрічі з міським головою Миколою Федоруком пообіцяв, що тренери Фонду вже в травні прибудуть у Чернівці для налагодження роботи школи трудової терапії, підготовки місцевих кадрів.

У найближчих планах Фонду "Аквілла" та міської влади створення у Чернівцях іподрому для реабілітації і оздоровлення хворих дітей, адже відомо, що саме верхова їзда сприяє швидшому одужанню дітей з діагнозом ДЦП.

Як повідомила заступник міського голови Галина Сологуб, благодійний фонд "Аквілла" вже понад чотири роки співпрацює з Чернівцями, його представники стали друзями і помічниками для тих чернівецьких родин, де виховуються діти з особливими потребами, зокрема хворі на ДЦП.

http://osvita.org.ua/


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад