Реклама

Триває дослідження по виявленню збудника грипу А/H1N1 у чоловіка, який прибув до Києва і був госпіталізований з діагнозом "пневмонія"

Триває дослідження по виявленню збудника грипу А/H1N1 у чоловіка, який прибув до Києва і був госпіталізований з діагнозом

Як доповів Міністру охорони здоров'я України Василю Князевичу директор Центра грипу та ГРВІ Олександр Гриневич, триває дослідження по виявленню збудника грипу А/H1N1 у чоловіка, який прибув з Кіровоградської області до Києва і був госпіталізований з діагнозом "пневмонія" (дослідження тривають у вірусологічній лабораторії Центральної СЕС на чолі з Л.С.Некрасовою).

Василь Князевич дав доручення, дотримуючись протоколів ВООЗ, максимально швидко підтвердити чи спростувати діагноз та поінформувати керівництво МОЗ.

Нагадаємо, 5 червня 2009 р. за інформацією Українського центру грипу та ГРВІ, надійшло підтвердження від референс-лабораторії ВООЗ у Лондоні, що матеріал від хворого, направлений на дослідження з України, є позитивним для нового вірусу грипу A (H1N1).

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад