Реклама

У 2009 році виділено 1512,9 тис. грн. на проведення ремонту дитячого відділення на 30 ліжок в офтальмологічному центрі Дніпропетровська

У 2009 році виділено 1512,9 тис. грн. на проведення ремонту дитячого відділення на 30 ліжок в офтальмологічному центрі Дніпропетровська

24 - 25 вересня у Дніпропетровську відбулася міжобласна науково - практична конференція "Актуальні питання офтальмології ".

У рамках конференції розглядалися сучасні аспекти розвитку офтальмології в Україні, проблеми дорослої та дитячої офтальмології. Окремими пунктами обговорювалися проблеми глаукоми, пошкодження органу зору при цукровому діабеті, проблеми рефракційної хірургії, сучасні аспекти мікрохірургії катаракти.

На Дніпропетровщині офтальмологічна конференція всеукраїнського масштабу проводилася вперше. В ній взяли участь провідні спеціалісти України - головний офтальмолог МОЗ України професор Риков С. О., директор ДУ "Інститут очних хвороб та тканинної терапії ім. В.П.Філатова АМН України" професор Пасєчнікова Н. В., член -кор. АМН України, президент Асоціації офтальмологів-нейроофтальмологів та глаукоматологів України професор Жабоєдов Г.Д., а також спеціалісти з 15 регіонів України. Серед них - 14 професорів, 20 докторів медичних наук.

Дніпропетровська обласна рада, облдержадміністрація та головне управління охорони здоров'я розділяють відповідальність з лікарями-офтальмологами за якість надання спеціалізованої допомоги населенню області. Тому, з метою покращення та удосконалення цієї медичної галузі, в 2004 році було створено обласну клінічну офтальмологічну лікарню на 150 ліжок, виділені кошти для оновлення матеріально-технічної бази та придбання сучасного лікувально-діагностичного обладнання.

Особливо помітний прогрес у діяльності цього лікувально-профілактичного закладу відзначається протягом останнього року. У 2008 році розроблено ескізний проект реконструкції лікарні, яким передбачено створення сучасного високотехнологічного науково-практичного офтальмологічного центру, придбано сучасне лікувально - діагностичне обладнання вартістю 1,5 млн. грн., збільшена штатна чисельність на 46,5 штатних одиниць.

Завдяки високопрофесійному використанню виділених коштів та штатних ресурсів створено сучасну офтальмологічну лікарню, де вже зараз впроваджені та застосовуються нові методи діагностики та лікування очних хвороб, які відповідають світовим вимогам: комбіновані оперативні втручання при відшаруваннях сітківки та офтальмологічних ускладненнях цукрового діабету, видалення катаракт з імплантацією мультифокальних інтраокулярних лінз.

Пріоритетним напрямом держави в галузі охорони здоров'я на сьогоднішній день є питання охорони материнства та дитинства. У 2008 році ухвалено рішення відновити діяльність дитячого відділення у складі обласної клінічної офтальмологічної лікарні. Зосередження надання медичної допомоги дитячому населенню області з офтальмологічною патологією в спеціалізованому медичному закладі дозволить зосередити на одній базі висококваліфікованих фахівців та сучасне високотехнологічне медичне обладнання для надання якісної спеціалізованої офтальмологічної допомоги дитячому населенню області.

У лютому 2009 році виділено 1512,9 тис. грн. бюджетних коштів на проведення капітального ремонту дитячого відділення на 30 ліжок. Відкриття відділення планується у листопаді 2009 року.

Завдяки наполегливій сумісній роботі співробітників офтальмологічної лікарні з фахівцями кафедри офтальмології ДДМА, мається надійна перспектива, що жоден пацієнт з очною патологією не буде шукати місце для лікування очей в інших лікарнях за межами області.

Місцеві органи самоврядування підтримують адміністрацію лікарні у бажанні створити сучасний Єдиний офтальмологічний центр області, який в перспективі набув би статус найкращого офтальмологічного центру України.


Последние новости
Чтоб получать все публикации с сайта «UAUA.info» в Facebook — нажмите «Нравится»
UAUA.INFO - портал для родителей

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад