Реклама


Загадковою речовиною отруїлися учні у житомирській школі

Загадковою речовиною отруїлися учні у житомирській школі

480 учнів та 40 викладачів терміново евакуювали з приміщення. 43 дитини таки потрапили на лікарняні ліжка з симптомами отруєння дихальних шляхів.

Одна з них – десятирічна дівчинка досі у важкому стані. 

Світлана Довгаль, заступник головного лікаря центральної дитячої міської лікарні: «Слізоточіння з очей, задиха та сухий кашель. Всі діти госпіталізовани у різні відділення. Всі проведенні загальноклінічні та біохімічні дослідження. Стан дітей ближче до задовільного.»

Отруєння сталося близько опівдні. У чоловічому туалеті на першому поверсі під час перерви невідомі розбризкали чи вилили газоподібну речовину. Вона поширилася по найближчих класах та уразила органи дихання дітей. На щастя, учнів швидко евакуювали. Рятувальники МНС у спецкостюмах провітрили приміщення школи.

Микола Дідківський, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Житомирської міської ради: «Фахівці СЕС взяли проби повітря школи на аналіз. Чекаємо результатів, що бприйняти рішення про подальше навчання.»

Ігор Нікітчук, начальник ГУ МНС України в Житомирській області: «Сьогодні мають бути готові аналізи»

Та результати аналізів епідеміологів розчарували і МНСників, і правоохоронців, і схвильованих батьків. Повітря дослідили на хлор, аміак, сірководень та формальдегіди. І нічого не виявили. Правоохоронці відпрацьовують кілька версій масового отруєння газом. Місцеві освітяни припускають, що загадкову речовину до школи приніс хтось з учнів. Вони обіцяють будь-що знайти бешкетника та покарати не лише винуватця, а і його батьків.


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info