Реклама

Фінали загальношкільних змагань «Старти надій» відбуваються в Артеку

Фінали загальношкільних змагань «Старти надій» відбуваються в Артеку

Державі бракує вчителів цієї дисципліни. Через мізерні зарплати чоловіки не хочуть працювати у школах – заявив заступники голови Верховної Ради Микола Томенко в Ялті.

Проте грошей, аби розширити позашкільну програму і найняти тренерів, у місцевих бюджетах немає.

Микола Томенко, заступник голови Верховної Ради: «Надо возродить эту борьбу за первенство не по количеству выпитого пива, или выкуренных сигарет, а по первенству за активный и спортивный образ жизни.»

Доводити переваги здорового способу життя політики мають власним прикладом – переконаний віце-спікер. Сам він зіграв у матчі між юними зірками баскетболу Сходу і Заходу України в Артеку за обидві команди.

Фінали загальношкільних змагань «Старти надій» традиційно відбуваються в Артеку. Від кожної області прибули рекордсмени, які змагаються у плаванні, легкій атлетиці та силовій гімнастиці.

Хоча торік, через відсутність фінансування, змагання скасували.  Водночас Артек є величезним стимулом для хлопців. Для багатьох це єдиний шанс відпочити біля моря.

Володимир Тимощук, учасник змагань: «Не каждый может сюда попасть. Чем больше тренируешься, тем больше попадаешь. А если ты будешь пить, то ты не попадешь сюда конечно.»

На церемонії відкриття фінальних ігор, переможці першого дня змагань, отримали нагороди від видатних спортсменів. Найкращим баскетбольним снайперам подарували професійні м'ячі. Попереду у хлопців – змагання і двадцять днів відпочинку


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад