Реклама

В Україні створено та функціонує 45 центрів ресоціалізації наркозалежної молоді

В Україні створено та функціонує 45 центрів ресоціалізації наркозалежної молоді

Рішенням Кабінету Міністрів України затверджено "Типове положення про центр ресоціалізації наркозалежної молоді". Відповідну постанову було ухвалено 16 вересня 2009 року.

Проект акту Кабінету Міністрів України «Про затвердження Типового положення про центр ресоціалізації наркозалежної молоді» був розроблений Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту за власною ініціативою та з урахуванням семирічного практичного досвіду роботи діючих центрів, які увійшли до мережі «Твоя перемога». Його мета - унормування діяльності центрів ресоціалізації наркозалежної молоді, розширення спектру отримувачів соціальних послуг, що надаються, та впровадження механізмів координації і контролю на державному рівні, здійснення соціальної реабілітації та соціалізації адаптації вживачів наркотичних засобів.

На сьогоднішній день, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 13.06.02 № 809 «Про розвиток мережі центрів ресоціалізації наркозалежної молоді «Твоя перемога», в Україні створено та функціонує 45 центрів ресоціалізації, які увійшли до мережі «Твоя перемога». Відповідно до законів України “Про соціальну роботу з сім'ями, дітьми та молоддю” та “Про соціальні послуги” ці центри є суб'єктами соціальної роботи з дітьми, молоддю та сім'ями, що надають соціальні послуги наркозалежній молоді з метою їх реабілітації та соціальної адаптації.

Крім того, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.04 № 1125 “Про утворення Державної соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді”, Держсоцслужба є одним з ключових учасників реалізації державної політики з питань сім'ї, дітей та молоді. Тому забезпечення організаційно-методичного керівництва та координації діяльності центрів ресоціалізації наркозалежної молоді на загальнодержавному рівні покладено на Держсоцслужбу, а контроль та організаційно-методичне забезпечення їх діяльності на місцевому рівні буде забезпечуватись центрами соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад