Реклама

30 вересня Україна вперше відзначає День усиновлення

30 вересня Україна вперше відзначає День усиновлення

Дорогі друзі! 30 вересня цього року Україна вперше відзначає День усиновлення.

Це свято людяності, милосердя, великодушності, яке не випадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.

Це надзвичайно тепле свято для всієї української громади і насамперед - для батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною. Сьогодні в таких українських родинах зростають близько 35 тисяч усиновлених дітей. Лише протягом цього року нові тато й мама зявилися у 1528 хлопчиків та дівчаток, а до кінця року очікуємо, що буде усиновлено 2200 дітей.

Ми пишаємося і дякуємо всім, чий дім став рідною оселею для дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування.  Ще чотири роки тому в Україні усиновлювали четверо дітей щодня, в 2009 році - це вже семеро хлопчиків та дівчаток.

Щастя усвідомлювати, що в Україні з кожним роком більшає людей, які готові бути батьками знедоленій дитині, а допомога дітям, які втратили родину, стала пріоритетом державної політики, особливою суспільною турботою і потребою. З 1 січня 2009 року родина, яка усиновила дитину-сироту, отримує гарантовану матеріальну підтримку від держави в розмірі 12 240 грн. Таким чином держава прирівняла захист народженої і факт усиновленої дитини.

Вірю, що спільними зусиллями влади і громади ми доб’ємося того, щоб кожна дитина зростала в сімї.

Сьогодні українці активніше усиновлюють не лише немовлят – дякуємо вам за розуміння, що батьківської турботи потребують діти 7-18 років, багато з яких з перших днів життя не відчували маминої ласки і не бачили батькової посмішки.

Дякуємо тим батькам від Бога, які усиновлюють по двоє і троє братів та сестер-сиріт. Ви даруєте цим дітям справжнє відчуття рідного дому і батьківську опіку.

Дякуємо за милосердя, людяність тим, хто в цей непростий час усиновлює важко хворих дітей.

Дякуємо тим, хто, народивши власних малюків, пам’ятає про біль дітей, які ростуть без матері-батька, і віддає їм таку ж часточку себе, як і рідним.

Дякуємо Вам, хто взірець високої людяності, благородства, непідробної справжньої любові до дитини подає своїм друзям, сусідам, родичам, знайомим. Адже найчастіше саме завдяки реальному прикладу наші співвітчизники усиновлюють дітей.

Дякуємо численним благодійним, громадським, релігійним організаціям, засобам масової інформації за ту велику роботу, яку ми спільно протягом цих років робимо задля того, щоб реалізувати головне право дитини – виховуватися в родині.    

Окремо хочу звернутися до державних службовців, які опікуються інтересами дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Значною мірою завдяки вашій гуманності, мудрості, високій професійності наші діти знаходять матір і батька – найдорожчих людей в житті кожного.

Вітаю наших дітей  - ви народилися в чудовій країні, де живуть багаті душею і добрі серцем люди! Вірте: наша велика українська громада любить вас, турбується про вас і захищає вас!

Святкування Дня усиновлення припало на день християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, що є символічним і уособлює віру в те, що кожна наша дитина буде виховуватися в родині, надію на об’єднання заради цього всього українського суспільства, плекання в  душі кожного з нас великої мудрості і любові до дитини як найціннішого дару нашого життя.

Дорогі діти і дорослі, бажаю кожному з вас затишку рідного дому, теплих взаємостосунків, розуміння, підтримки один одного, багато здоров’я і натхнення, щоб здійснити всі прекрасні задуми, реалізувати найзаповітніші ваші бажання!

З повагою                                                                                     Юрій Павленко

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад