Реклама

За 8 місяців 2009 року усиновлено 120 дітей старшого віку

За 8 місяців 2009 року усиновлено 120 дітей старшого віку

Характерною тенденцією усиновлення є збільшення кількості усиновлених українцями дітей, старших 6 років.

 Про це директор Державного департаменту з усиновлення та захисту прав дитини Людмила Волинець повідомила 29 вересня в Києві на засіданні круглого столу «Кожна дитина повинна мати сім’ю: влада і громада об’єднують зусилля». Так, за словами директора департаменту, минулого року українці усиновили 155 дітей 7-18 років.

За 8 місяців 2009 року усиновлено 120 дітей старшого віку, з яких 109  - діти 7-12 років, 11 – діти 13-18 років.

«Ми маємо нові, приємні тенденції в усиновленні: щоразу більшає співвітчизників, які усиновлюють дітей старшого віку, а отже, спростовується міф про те, що в Україні усиновлюють тільки малюків», - наголосила керівник департаменту. «На жаль, - продовжила Людмила Волинець, - сирітство – це така трагедія, яка може увійти в долю дитини в будь-якому віці – і в 7 років, і в 15».

Водночас, за словами директора департаменту, потреба в подальшій активізації усиновлення дітей старшого віку дуже велика. З 32 тисяч українських дітей, які можуть бути усиновлені, 27 тисяч – діти, старші 7 років.

Людмила Волинець також відзначила ще низку позитивних рис, які характеризують ситуацію в усиновленні. Зокрема, збільшується кількість усиновлення сімейних груп дітей, тобто братиків та сестричок, щоразу більше дітей усиновлюють з притулків тощо.

Організаторами заходу, що проводився з нагоди відзначення 30 вересня Дня усиновлення в Україні, стали Міністерства України у справах сімї молоді та спорту, Програма «Родина для дитини» в Україні, Фонд Ріната Ахметова «Розвиток України».


Последние новости
Чтоб получать все публикации с сайта «UAUA.info» в Facebook — нажмите «Нравится»
UAUA.INFO - портал для родителей

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад