Реклама


В Міжнародному дитячому центрі "Артек" пройшла виставка робіт молодих художників

В Міжнародному дитячому центрі

27 вересня 2009 року, у рамках Всеукраїнського молодіжного мистецького пленеру "Мальовнича Україна", в Міжнародному дитячому центрі "Артек" пройшла виставка робіт молодих художників з усіх регіонів України, де було представлено понад 200 робіт.

Протягом 5 днів заходу, який проходив у рамках "Року молоді" за сприяння Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, молоді митці брали участь у роботі творчих майстерень, які проводилися провідними фахівцями, ділилися власним досвідом та творчими надбаннями.

За підсумками мистецького пленеру дипломи переможців та пам’ятні подарунки отримали – за перше місце Микола Плєхов, Миколаївська область, друге - Світлана Кузнєцова з Херсонської області та за третє - Сергій Носок, Житомирська область.

Пленер започатковано з метою сприяння національно-культурному розвитку України, активізації виховної роботи серед молоді, розвитку і реалізації творчих здібностей молоді, популяризації української історії, архітектури та мистецтва, сприяння духовному та естетичному розвитку молодого покоління, збагачення культурних надбань і традицій через художню творчість.

 


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info