Реклама

Первинним вакцинальним комплексом на Тернопільщині охоплено 82,6% дітей до року

 Первинним вакцинальним комплексом на Тернопільщині охоплено 82,6% дітей до року

Відбулася колегія головного управління охорони здоров'я Тернопільської облдержадміністрації за участі головних лікарів лікувально-профілактичних закладів, керівництва Чортківського державного медичного коледжу та Кременецького медичного училища, керівників місцевих органів влади.

Було висловлене занепокоєння зниженням кількості щеплень у всіх районах області. Первинним вакцинальним комплексом по області охоплено 82,6% дітей до року, склалася загрозлива ситуація з виконання плану проб Манту та проведення профілактичних щеплень проти туберкульозу.

Щодо питання материнської смертності та забезпечення надання ургентної допомоги вагітним, роділлям, породіллям, гінекологічним хворим, на колегії було зазначено, що медичну допомогу жінкам в області здійснюють 23 родопомічні заклади, 1 обласний і 1 міський, мережа 24 жіночих консультацій, центр і кабінети планування сім'ї.

За перше півріччя 2009 року, порівняно з 2008 роком, зросла народжуваність - за даними ЦСУ народилося 5956 малюків, що на 230 більше, ніж в 2008 році.

Не дивлячись на деяке зростання народжуваності в області за останні роки (2002р. - 9,1 на 1000 населення, 2008 - 11,3), посилилася проблема загальної смертності населення (2002р.- 14,3 на 1000 населення, 2008 р. - 14,8), що призводить до поглиблення демографічної кризи. Однією з найважливіших складових стану громадського здоров'я та основою формування перспектив подальшого демографічного розвитку області є репродуктивне здоров'я населення. Тому пріоритетність питання охорони материнства та дитинства потребує особливої уваги організаторів охорони здоров'я і керівників медичних установ.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад