Реклама

Значну роль у зміні ставлення суспільства до теми сирітства відіграють релігійні організації

Значну роль у зміні ставлення суспільства до теми сирітства відіграють релігійні організації

Напередодні Дня усиновлення Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко звернувся з листами вдячності до керівників релігійних конфесій України, всіх віруючих, які виявляють духовну та моральну підтримку усиновленню, жертовне служіння дітям.

Міністр зазначив, що в останні роки в Україні зроблено перші системні кроки із запровадження у сфері захисту дітей по-справжньому батьківської державної політики та пробудження уваги українського суспільства до проблем дітей.

За словами Юрія Павленка, значну роль у зміні ставлення суспільства до теми сирітства відіграють релігійні організації.

«Адже серед батьків-вихователів, прийомних батьків, опікунів і усиновлювачів найбільше тих, хто своє життя присвятив саможертовному служінню Богові і дитині, бо «справжня побожність перед Богом  - це зглянутися над сиротами у їхньому горі. (Якова:1:27). Вони запалили в українському суспільстві Свічу Добра і несуть її, відкриваючи серця співвітчизників для дітей, які зростають без батьківської любові. І це є чи не найбільшим свідченням життєствердності Церкви в Україні, її готовності прийняти виклики сучасності і адекватно відповісти на них », - зазначається в листі.

«Ми з глибокою вдячністю стверджуємо, що сьогодні чимало юнаків і дівчат, вступаючи в доросле життя, стають повноправними членами суспільства і привносять у нього ті духовно-моральні ідеали, які засвоїли від своїх названих батьків-наставників», - йдеться у зверненні.

«Ми впевнені, що у партнерстві з Вами й надалі будемо виконувати високу місію на ниві реалізації державної політики у сфері захисту дітей щодо долання таких загроз, як поширення соціального сирітства, відмови батьків від новонароджених немовлят, недостатнє усиновлення дітей старшого віку, які все ще залишаються актуальними в житті» - наголошується в листі.

Міністр привітав представників усіх християнських конфесій зі святом Віри, Надії, Любові та Їхньої Матері Софії та з Днем усиновлення і попросив служителів та їх прихожан провести з цієї нагоди 30 вересня богослужіння в храмах, аби подякувати за саможертовне служіння Дитині і ближньому та виконання святої місії - формування у співгромадян усвідомлення потреби рятувати дітей від сирітської долі.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад