Реклама

Створення телемедичної мережі дозволить підняти на новий рівень медицину в Україні

Створення телемедичної мережі дозволить підняти на новий рівень медицину в Україні

1 жовтня 2009 р. у Міністерстві охорони здоров'я України відбулося тристороннє підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Представництвом ООН в Україні, МОЗ України та компанією МТС.

Ця визначна подія дозволить підняти на новий рівень медицину в державі, адже покращить доступність високоспеціалізованої медичної допомоги для пацієнтів, які проживають в обласних центрах чи приїжджають на консультацію з віддалених куточків України.

Створення телемедичної мережі, учасниками якої стануть обласні лікарні, фактично дозволить зробити перший реальний крок на шляху створення мережі медичних установ, що використовують телекомунікаційні технології для надання своєчасної та якісної медичної допомоги для жителів України.

Як зазначив заступник міністра охорони здоров'я України Василь Лазоришинець, економічна доцільність впровадження телемедичних систем обумовлена раціональним використанням людських та матеріальних ресурсів, зокрема: зменшення витрат на використання паперових носіїв інформації; мінімізацією витрат на організацію консультацій та допомоги в спеціалізованих медзакладах населенню віддалених регіонів та в сільській місцевості; оптимізацією кількості персоналу лікувально-профілактичних закладів; зменшенням витрат на підготовку та підвищення кваліфікації медичних фахівців.

"Створення національної телемедичної консультаційно-діагностичної системи дозволить зробити дієві кроки в напрямку впровадження і розвитку телемедицини на основі інтеграції з аналогічними системами за межами України, а також стане суттєвим стимулом до створення єдиного інформаційного медичного простору", - підкреслив Василь Лазоришинець, додавши, що на сьогодні вже зроблено перший крок - створено Державний клінічний науково-практичний центр телемедицини МОЗ України. На нього покладено науково-методичне та консультативне забезпечення процесу впровадження телемедицини.

Завдяки впровадженню та розвитку телемедицини в Україні заклади та органи охорони здоров'я отримають можливість проведення сучасного відеоконференцзв'язку між собою та з Міністерством охорони здоров'я.

 


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад