Реклама

В Київській області діє прийомна сім'я термінового влаштування

В Київській області діє прийомна сім'я термінового влаштування

З вересня цього року в Київській області, в м. Бровари діє прийомна сім'я термінового влаштування.

Ця інноваційна послуга дозволяє розмістити в благополучну сім'ю дітей, які опинилися без батьківської уваги, проте ще не направлені в притулок або дитячий будинок, на деякий час - до розв'язання проблем чи до визначення їхньої подальшої долі.

Як правило, діяльність такої сім'ї необхідна тоді, коли діти в терміновому порядку вилучаються із сім'ї через різні обставини, такі як кризова ситуація в сім'ї, хвороба чи відсутність батьків тощо.

В такий спосіб діти не відчувають на собі травми інституціоналізації - перебування в інтернатному закладі закритого типу.

Такий різновид прийомної сім'ї був впроваджений Представництвом благодійної організації «Кожній дитині» в Україні спільно із Службою у справах дітей міста.

Головною перевагою такої сім'ї є те, що у біологічних батьків залишається шанс повернутися до своєї дитини. Одне з головних завдань такої сім'ї - підтримка контактів із біологічними батьками і повернення дитини в рідну сім'ю.

Якщо неможливе повернення  дитини в рідну сім'ю, вона тоді знаходиться в прийомній доти, доки не буде винесене рішення суду щодо подальшої долі дитини.

 

 

 

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад