Реклама


3-4жовтня в Національному музеї архітектури та побуту України в Києві відбудеться Всеукраїнський форум «Козацькі звитяги – 2009»

3-4жовтня в Національному музеї архітектури та побуту України в Києві відбудеться  Всеукраїнський форум «Козацькі звитяги – 2009»

3-4жовтня в Національному музеї архітектури та побуту України в Києві відбудеться перший Всеукраїнський форум «Козацькі звитяги – 2009».

Про це 1 жовтня на прес-конференції в ІА «Укрінформ» повідомили засновники акції.

Організатори та партнери заходу говорили про необхідність об’єднання родини та молоді довкола ідеї здорового способу життя та відпочинку на основі українських національних традицій. Наголосили на важливості залучення підростаючого покоління до національних рухливих розваг, що сприятиме оздоровленню нації, допоможе відшукати духовне начало та знайти себе в житті.

Заступник директора Дубровицької дитячо-юнацької спортивної школи, тренер-викладач реабілітації дітей-інвалідів через бойовий гопак  Петро Велінець з Рівненщини поділився досвідом реабілітації дітей – інвалідів шляхом застосування практики бойового гопака.

 Як стало відомо, на форумі також буде ініційовано запровадження «Дня Козака» та обрання Козака року.

 

 


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info