Реклама

3-4жовтня в Національному музеї архітектури та побуту України в Києві відбудеться Всеукраїнський форум «Козацькі звитяги – 2009»

3-4жовтня в Національному музеї архітектури та побуту України в Києві відбудеться  Всеукраїнський форум «Козацькі звитяги – 2009»

3-4жовтня в Національному музеї архітектури та побуту України в Києві відбудеться перший Всеукраїнський форум «Козацькі звитяги – 2009».

Про це 1 жовтня на прес-конференції в ІА «Укрінформ» повідомили засновники акції.

Організатори та партнери заходу говорили про необхідність об’єднання родини та молоді довкола ідеї здорового способу життя та відпочинку на основі українських національних традицій. Наголосили на важливості залучення підростаючого покоління до національних рухливих розваг, що сприятиме оздоровленню нації, допоможе відшукати духовне начало та знайти себе в житті.

Заступник директора Дубровицької дитячо-юнацької спортивної школи, тренер-викладач реабілітації дітей-інвалідів через бойовий гопак  Петро Велінець з Рівненщини поділився досвідом реабілітації дітей – інвалідів шляхом застосування практики бойового гопака.

 Як стало відомо, на форумі також буде ініційовано запровадження «Дня Козака» та обрання Козака року.

 

 


Последние новости
Чтоб получать все публикации с сайта «UAUA.info» в Facebook — нажмите «Нравится»
UAUA.INFO - портал для родителей

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад