Реклама

Уряд пропонує школам стати фінансово самодостатніми

Уряд пропонує школам стати фінансово самодостатніми

На зустрічі з директорами шкіл прем‘єр порадила їм відкрити спеціальні розрахункові рахунки, запровадити посаду бухгалтера і самостійно розподіляти отримані на кожного учня бюджетні гроші. Поки цим займається місцева влада.

Також прем‘єр запропонувала створити раду директорів шкіл при Кабміні, аби уряд швидше вирішував реальні проблеми освітян. Зокрема, Юлія Тимошенко вже пообіцяла , що звільнить навчальні заклади від обов‘язкових стоматологічного огляду та вакцинації. 

Фінансову ж самостійність для шкіл можуть запровадити  на добровільній основі. Прем‘єр вважає, що середня школа, як і будь-який вищий навчальний заклад, має право отримувати благодійні внески, і це треба узаконити, а не заносити гроші в конвертах.

Юлія Тимошенко, прем‘єр-міністр України: «Це непросте завдання, бо коли ми прийняли постанову, ми хотіли це зробити і зробити з 1 жовтня, повстала вся країна і сказала: «Ми до цього не готові, потрібно доробляти цю постанову, інші механізми виписувати». І тому ще однією нашою роботою буде це не просто сформувати завдання, а ще і втілити його в життя»

 

 

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад