Реклама

У Всеукраїнському футбольному фестивалі "Даруймо радість дітям!" взяли участь понад 3 мільйони прихильників здорового способу життя – мешканці сіл і селищ

У Всеукраїнському футбольному фестивалі

3 жовтня 2009 року у селищі Баришівка на Київщині відбулося мистецько-спортивне свято з нагоди закриття Всеукраїнського дитячого футбольного фестивалю «Даруймо радість дітям!» та сільських спортивних ігор, які присвячені 60-річчю створення Всеукраїнського сільського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» АПК України.

Дитячий футбольний фестиваль та Всеукраїнські сільські спортивні ігри  проходили за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерства аграрної політики України, Міністерства освіти і науки України, Національного олімпійського комітету України та Федерації футболу України.  

У змаганнях, які проводилися на сільському, районному та регіональному рівнях, взяли участь понад три мільйони прихильників здорового способу життя – мешканці сіл і селищ, а  також працівники галузей агропромислового комплексу.

Учасників і переможців масштабних спортивних змагань на святі у Баришівці привітали Міністр аграрної політики України Юрій Мельник, заступник Міністра Роман Шмідт, заступник Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту Мирослав Дутчак, заступник керівника апарату Верховної Ради України Наталія Козловська, голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України В’ячеслав Гамов, виконавчий директор Національного олімпійського комітету України Наталія Коваленко, представники Федерації футболу України та місцевої влади, а також ветерани спорту.

Свої вітання також надіслали Президент України Віктор Ющенко, Голова Верховної Ради України Володимир Литвин та Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко.

Заступник Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту Мирослав Дутчак подякував фізкультурно-спортивному товариству «Колос» за вагомий внесок у розвиток масового спорту в Україні.

«Я переконаний, що і надалі товариство «Колос» буде демонструвати, що українське село, український спорт є надійною опорою державі. Сподіваюся, що сільські діти в майбутньому входитимуть до збірних команд України і захищатимуть честь нашої країни на міжнародних аренах. Приємно відзначити, що цьогорічний футбольний фестиваль «Даруймо радість дітям!», який проводився за програмою Всеукраїнських спортивних ігор, об’єднав у боротьбі за перемогу понад 413 тисяч сільських школярів та дітей-сиріт», - наголосив  Мирослав Дутчак.

Заступник Міністра взяв участь у нагородженні кращих сільських дитячих футбольних команд. Зокрема, серед юнаків 1994 року народження у фіналі фестивалю «Даруймо радість дітям!» перемогу здобули представники загальноосвітньої школи села Осокорівка Нововоронцовського району Херсонської області.

Серед юнаків 1995 року народження переможцями стали юні футболісти із села Щасливе Бориспільського району Київської області.

 


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад