Реклама

Прем’єр-міністр України пропонує спростити випускні іспити для школярів

Прем’єр-міністр України пропонує спростити випускні іспити для школярів

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко пропонує оптимізувати систему оцінювання знань школярів. Про це Юлія Тимошенко заявила під час розширеного засідання Уряду з розгляду питань щодо стану та перспективи розвитку загальної середньої освіти, за участю директорів шкіл.

«Сьогодні у нас є дві системи, які накладаються одна на одну: державна атестація і зовнішня незалежна оцінка знань. Це два іспити, два навантаження та великий обсяг роботи, яку дитина бере на себе. Чи не доцільніше буде незалежне зовнішнє оцінювання зробити єдиним, але при цьому обов’язковим лише для тих, хто вступає у вищі навчальні заклади», - зауважила Прем’єр-міністр.

На думку Юлії Тимошенко, підсумкові шкільні оцінки можуть виводитися з річних оцінок та за результатами навчання в чвертях. «Середньорічна оцінка - це ваше бездоганне знання дитини, на що вона здатна, які знання і якої глибини вона має, адже не всі діти мають тверду психіку, щоб на іспиті повторити все, що знають. Хоча діти мусять готуватися до таких випробувань», - наголосила Глава Уряду, звертаючись до вчителів та директорів шкіл.

Юлія Тимошенко також закликала педагогів надавати пропозиції до законопроекту щодо розвитку середньої освіти. За словами Юлії Тимошенко, цей документ вже прийнятий Верховною Радою у першому читанні: «Думаю, що законопроект буде неякісним, якщо в ньому не будуть враховані думки і зауваження представників шкіл».

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад