Реклама

Уряд веде переговори з виробниками комп’ютерної техніки щодо закупівлі під державні гарантії персональних комп’ютерів для шкіл

Уряд веде переговори з виробниками комп’ютерної техніки щодо закупівлі під державні гарантії персональних комп’ютерів для шкіл

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляє про необхідність посилення якості учбового процесу в Україні. Про це Глава Уряду заявила сьогодні на розширеному засіданні Кабінету Міністрів, присвяченому розгляду питань про стан та перспективу розвитку загальної середньої освіти.

Юлія Тимошенко зауважила, що в першу чергу необхідно вирішити питання інформатизації учбового процесу: «Це питання є для країни важливим. Крок за кроком ми зобов’язані збільшувати можливості саме такого якісного і сучасного навчання дітей – це і розвиток комп’ютерних класів, і збільшення комп’ютерів у кожній школі».

За словами Прем’єр-міністра, з наступного бюджетного року потрібно відпрацювати можливість пільгового доступу середніх загальноосвітніх шкіл до Інтернету та до програмного забезпечення.

Прем’єр-міністр також зауважила, що Уряд веде переговори з виробниками комп’ютерної техніки щодо закупівлі під державні гарантії необхідної кількості персональних комп’ютерів для шкіл.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад