Реклама

Чим закінчиться візит Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту до Львову?

Чим закінчиться візит Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту до Львову?

8-9 жовтня 2009 року Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко перебуватиме у Львівській області з робочим візитом.

Під час візиту Міністр ознайомиться з ходом будівництва нового футбольного стадіону у м. Львові по вул. Стрийська - Кільцева дорога, ознайомиться з ходом реконструкції стадіону комплексно-спортивної бази Львівського державного університету фізичної культури.

Юрій Павленко проведе робочу нараду з питань реформування системи дитячо-юнацького і резервного спорту та створення Центрів олімпійської підготовки у Львівській області та огляне місце майбутнього будівництва  Центру олімпійської підготовки з веслувальних та вітрильних видів спорту.

В програмі перебування Міністра на Львівщині запланована зустріч зі студентами та професорсько-викладацьким складом Львівського державного університету фізичної культури,  зустріч з лідерами молодіжних громадських організацій Львівщини та журналістами.

Міністр  відвідає  дитячий будинок сімейного типу, вручить орден Княгині Ольги III ступеня  матері-виховательці Гелені Матисік (с. Пнікут  Мостиського району) та проведе нараду з питань розвитку у Львівській області сімейних форм виховання дітей позбавлених батьківської опіки.

Під час візиту  Юрій Павленко візьме участь у прес-конференції щодо проведення у Львові Всеукраїнської акції Маршу «Скажемо інсульту – ні!», та у робочій  нараді з питання виконання визначених Указом Президента України "Про проведення у 2009 році в Україні Року молоді" завдань у сфері державної молодіжної політики у Львівській області.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад