Реклама


Інспекторами дорожнього руху тепер працюють школярі

Інспекторами дорожнього руху тепер працюють школярі

20 юних інспекторів дорожнього руху в Миколаєві зранку заступають у наряд. Разом із дорослими інспекторами ДАІ вони контролюватимуть дотримання пішоходами правил дорожнього руху. Порушника виявили у перші ж хвилини служби.

Найчастіші порушення – пішоходи переходять дорогу у заборонених місцях або на червоне світло. За такі порушення – штраф від 51 до 255 гривень. Та юні інспектори пішоходів не штрафують, а просто закликають не порушувати правил. За спостереженнями, їхні зауваження є значно дієвішими, ніж зауваження дорослих інспекторів та загроза оштрафування

Лариса, пішохід: «Мне стыдно, что перешла дорогу на красный свет при этом молодом человеке».

Миколаївські школярі із загонів юних інспекторів дорожнього руху регулярно допомагають ДАІ у профілактиці аварій. Навесні водіям-порушникам роздавали листівки-попередження. А влітку давали концерти у дитячих таборах відпочинку.

Сергій Барабанов, юний інспектор дорожнього руху: «Конечно, я себя чувствую взрослее. И хочу научить людей, чтобы они больше узнали, что они делают в своих поступках, чтобы они не нарушали правил».

Валерія Власова, старший інспектор управління ДАІ в Миколаївській області: «То, что прозвучит из уст юного инспектора дорожного движения, а не из уст инспектора – может быть действеннее. Пешеход задумается в следующий раз, а стоит ли переходить дорогу в неустановленном месте или лучше по пешеходному переходу».

Найчастіше саме пішоходи-порушники – винуватці ДТП, запевняють у Державтоінспекції. Торік за їхньої участі сталося 153 аварії, в яких 32 людини загинули.


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info