Реклама

Чи запрацює Програма забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД на 2009–2013 роки?

Чи запрацює Програма забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД на 2009–2013 роки?

У Луганській області відбулось засідання міжсекторальної робочої групи з розробки обласного операційного плану з впровадження Програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД на 2009 – 2013 роки (далі РОП).

Засідання проходило на базі Луганського обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом.

Під час засідання міжсекторальної робочої групи розглядались методології підготовки регіональних заходів, моніторингу впровадження заходів РОП, оцінки вартості та підготовки бюджету РОП, визначення фінансових потреб на реалізацію заходів.

Учасники засідання обговорили питання підготовки переліку заходів, що впроваджуватимуться на регіональному рівні, визначення переліку регіональних показників та цілей заходів, що будуватимуться на останніх оціночних даних щодо кількості людей, які живуть з ВІЛ, чисельності груп ризику та цілях універсального доступу.

За 9 місяців 2009 року соціальну допомогу центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Луганського регіону отримали 446 осіб, яких торкнулась проблема ВІЛ-інфекції.


Последние новости
Чтоб получать все публикации с сайта «UAUA.info» в Facebook — нажмите «Нравится»
UAUA.INFO - портал для родителей

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад