Реклама

у Києві функціонує «гаряча лінія» з питаннь запобігання насильства та захисту прав дітей

у Києві функціонує «гаряча лінія» з питаннь запобігання насильства та захисту прав дітей

Згідно з виконанням Плану заходів щодо проведення у Києві національної кампанії «Стоп насильству» на період до 2015 року, міська влада повідомляє про функціонування національної «гарячої лінії» з питання запобігання насильства та захисту прав дітей.

У рамках кампанії працюють цілодобові лінії за номерами 8 800 500 33 50 або 386 (з мобільного) на безкоштовній основі. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Особи, які постраждали від сімейного насильства, можуть звернутися до Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Київського міського центру по роботі з жінками, Центрів у справах сім’ї та жінок, Київського міського центру сім’ї «Родинний дім», Служби у справах дітей, а також до інших благодійних центрів та громадських організацій. Детальну інформацію про них кияни можуть отримати на сайті Головного управління у справах сім’ї та молоді КМДА (www.sms.gov.ua) в розділі «Стоп насильству в сім’ї», а також на сайті Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (www.ssm.kiev.ua).

«Для нас важливо, щоб кияни знали, що в разі необхідності їм є куди звернутися. Насильство в сім’ях – це проблема, вирішення якої, безперечно, потребує особливої уваги з боку міської влади», – прокоментував заступник голови КМДА Віталій Журавський

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад