Реклама

Підготовка до самостійного життя дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Підготовка до самостійного життя дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Чернівецький обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом із управлінням освіти обласної державної адміністрації провели спільну нараду для працівників центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та закладів освіти щодо підготовки до самостійного життя дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування з числа учнів випускних класів інтернатних закладів області.

У нараді взяли участь директори Чернівецького обласного, міського та районних центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представники управління освіти обласної державної адміністрації та партнери, зокрема: обласний центр зайнятості, служба у справах дітей облдержадміністрації, директори закладів соціального обслуговування.

Учасники зустрічі обговорили стан та шляхи подальшої співпраці всіх суб’єктів соціальної роботи щодо надання якісних та ефективних послуг дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування з числа учнів випускних класів інтернатних закладів, сприяння їх соціальній та психологічній адаптації та підготовки до самостійного життя.

Основним завданням покладеним на центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – здійснення заходів, спрямованих на соціальну та психологічну адаптацію дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

Обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, спільно із Чернівецьким регіональним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств та організацій розроблена Програма постійно діючого семінару «Формування активної життєвої позиції у дітей-сиріт». За цією програмою вже пройшли навчання працівники Чернівецького міського та районних центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад